پیشنهاد چند ست پاییزی ساده برای آخر هفته نسبتا خنک

 

ست پاییز ساده و خیلی مینیمال برای دوره همی های کوچیک آخر هفته برای خود موضوع جذابیه. اکثر ما آخر هفته ها با دوستانمون برنامه های کوچیک کوچیک داریم که به دیدن هم میرویم، اما بیشتر خانم ها من جمله خودم درگیر این موضوع هستیم که حالا چی بپوشیم، چی رو با چی بپوشیم، فلان نیم بوت مون به فلان بارونی میاد یا نه؟! و از این دسته چالشهای خانومانه.
البته ما خودمان توی خوشحالیجات چون عاشق ساده پوشی هستیم برای همین منظور یه سری محصولات پوشیدنی ساده هم داریم!
وقت آن است که کمد خودتون رو یه تکونی بدید و ببینید چه آیتم ها و انتخاب هایی برای یک ست پاییزی ساده میتونید کنار هم بزارید؟
چیدمان استایل شیک و ساده و مناسب بر خلاف تصورهرگز کار آسانی نیست. به همین دلیل ما راهنمایی را برای پیشنهاد چندین ست ساده پاییزی آماده کرده ایم که از سبک، چیدان استایل ها کنار هم و ترکیب رنگها میتونید کمک بگیرید و استایل آخر هفته تون رو انتخاب کند. برای کشف این توصیه های جذاب پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید…

 

ست پاییزی ساده برای یک عصرانه صمیمی در یک کافه کوچک!

 

اگر تصمیم دارید که این آخر هفته با دوستان خود برای عصرانه یک قرار در یک کافه محلی داشته باشید، حتما به استفاده از رنگهای روشن ایمان بیاورید. پیشنهاد ما به شما برای این دیدار دوستانه یک ست پاییزی ساده روشن است. به نظر میاد ترکیب یک بارونی رنگ روشن مثلا کرم، شیری، طوسی خیلی کم رنگ؛ همراه با یه پلیور سبک ساده تیره تر مثل زرشکی، یا حتی سرمه ای؛  با یک شلوار پارچه ای ترجیحا طرح دار.

به نظر میاد که اگر زیر پلیور یک پیراهن رنگی روشن سفید یقه دار هم بپوشید، همه چیز عالی تر به نظر برسد.
در نهایت استال خودتون رو با یک کتونی سفید ساده که اکثرا داریم و یک شال طرح دار هم راستا با رنگ های استایلتون  تکمیل کنید.
همونطور که میبینید که ست پاییزی ساده برای یک عصرانه دوستانه مشاهده میکیند.

 

پیشنهاد یک ست پاییزی روشن
ست پاییزی ساده

ست پاییزی ساده برای یک پیاده روی دوستانه در خنکای پاییز!

 

اگر شما میخواهید آخر این هفته یک پیاده روی دوستانه در یکی از خیابان های جذاب شهر خود داشته باشید، پیشنهاد ما ظاهری راحت و استوار است که بتوانید در آن احساس راحتی کنید.
سه پایه اساسی برای این استایل را توی ذهن خود نگه دارید: یک شلوار جین راحت ، یک پلیور طرح دار و نه خیلی جذب و یک بافت نسبتا سبک. در مورد پیاده روی هم که انتخاب کفش قطعا کتونی مناسب هست.
اگر توی کمد شما شلوار مام استایل هست به نظرم همه چیز بهتر میشود.
و دست آخر درخشندگی را به چهره شما یک روسری با رنگ خنثی دوبرابر میکند.
همونطور که میبینید یک ست پاییزی ساده و شیک و مناسب برای پیاده روی داریم.

 

پیشنهاد یک ست پاییزی راحت
ست پاییزی دوستانه

ست پاییزی ساده برای یک شام در یک رستوران باکلاس!

 

اکثر ما وقتی به یک قرار شام در یک رستوران باکلاس دعوت میشویم اکثرا به چالش حالا چی بپوشیم دچار میشیم!
اما توی این نوشته ما کار شما رو راحت کردیم. اصلا فکر نکنید که خیلی باید چیتان پیتان کنید و بیش از حد به خودتان برسید در واقع راز زیبایی و شیک بودن در سادگیه.
اگر شما برای این آخر هفته به یک شام آخر هفته ای دعوت شده اید باید بگم که پیشنهاد ما برای استایل پاییزی ساده و شیک و در عین حال راحت با یک بارونی یا پالتوی تیره تر شروع میشه. مثلا اگر شما یک پالتوی سرمه ای دارید یا حتی مشکی دارید انتخاب خیلی مناسبیه، در همراهی پالتو تیره یک یک پلیور یا بلوز راه راه ترجیحا یا اگر نیست سفید یا شیری و یک جین سرمه ای تنگ  تر تمیز و مرتب ست پاییزی ساده و شیک شما را تکمیل میکنه.

یک روسری ساتن رسمی تر با رنگ های شاد به همراه یک کفش اسپرت چرمی مشکی هم استایل شما را برازنده تر و دوچندان میکند.
ببینید که با این آیتم های ساده که اکثرا توی کمد داریم چقدر ساده میشه برای شام رسمی آخر هفته ای شیک به نظر بیاید.

 

پیشنهاد ست روشن
ست پاییزی روشن

ست پاییزی ساده برای یک مهمونی دورهمی دوستانه جمع و جور!

 

اگر به یه دورهمی دوستانه دعوت شده اید خوب به نظرم برای این سبک از رویدادها گاهی لازم هست که کمی جسارت داشته باشیم و متفاوت باشیم، از نظر من یکی از جسورانه ترین انتخاب ها و در عین حال جذاب انتخاب یک کت پا پالتو رنگ شاد و متضاد مثل قرمز، زرد، یشمی، آبی کاربنی یا هر کت شادی که توی کمدتان دارید. در کنار یک یک شومیز جین و حتی با یک بلوز یقه سه سانتی کرم رنگ یا هر رنگ روشنی که با این ترکیب پیشنهادی ما فوق العاده میشه، میتوانید ست خود را کامل کنید و در مورد شلوار هم  اگر توی کمدتون  یک شلوار چهارخونه یا طرح دار دارید حتما برای این ست ازش استفاده کنید، در غیر این صورت از شلوارهای پارچه ای  ساده با رنگ های خنثی  مثل طوسی یا حتی مشکی هم میتونید استفاده کنید.
پیشنهاد من در مورد یک شال ساده که با رنگ ست شما هارمونی داره و همر رنگ هستن.
اینم ازیک نمونه ست پاییزی برای یک مهمونی و دورهمی کوچک دوستانه.

 

پیشنهاد یک ست پاییزی قرمز
ست پاییزی ساده

 

منبع عکس ها وبسایت : pintrest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.