انتخاب رنگ روسری و شال در زیبایی شما بسیار تاثیرگذار است. به دلیل اینکه روسری نزدیکترین پوشش به صورت خانم ها است، ایجاد هارمونی رنگی بین پوست صورت و روسری در زیبا و جذاب شدن خانم ها موثر است. بیشتر خانم ها هم به دنبال ست کردن روسری با کیف و کفش و لباس خود هستند، اما به این مساله دقت نمی کنند که آیا این رنگ روسری به پوست شان می آید یا خیر؟ پس بیایید روسری مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنیم.

روسری مناسب با رنگ پوست

روسری مناسب با رنگ پوست

برای انتخاب روسری مناسب با رنگ پوست خود بهتر است ته رنگ پوست تان را تشخیص دهید. به صورت کلی دو ته رنگ پوست وجود دارد. که به گرم و سرد تقسیم می شود. با تشخیص ته رنگ پوست، رنگ های متناسب پوست خود را پیدا کنید و قطعا این رنگ ها به صورت شما می آید. برای تشخیص به رگ های مچ دست یا کف دست تان دقت کنید. افرادی که ته رنگ پوست گرم دارند، رگ هایشان سبز رنگ است. اما افرادی که ته رنگ پوست سرد دارند، رگ هایشان آبی یا بنفش است. حالا در ادامه به بررسی رنگ های مناسب به پوست های تیره و روشن می پردازیم.

انتخاب رنگ شال و روسری متناسب با پوست روشن

scarf- روسری مناسب با رنگ پوست

برای پوست روشن رنگ های تیره انتخاب بهتری است. هرگز به دنبال رنگ های روشنی همانند: سفید، زرد روشن و کرمی نروید. رنگ هایی همچون: نارنجی، قهوه ای، قرمز و یشمی برای صورتی با پوست روشن مناسب است. در فصل های پاییز و زمستان به شما تطبیق رنگ لباس هایتان با رنگ های پاییزی پیشنهاد می شود. پوشیدن لباس های بافت روشن و با طرح شلوغ به همراه شلوار جین یک ست مناسب برای این فصول سال است.

انتخاب رنگ شال و روسری متناسب با پوست تیره

برای پوست تیره در عوض رنگ های روشن بسیار مناسب است. استفاده از رنگ های تیره ای همانند: قهوه ای، بنفش و.. توصیه نمی شود. رنگ های لیمویی، سفید یک انتخاب بسیار مناسب است. اما رنگ های صورتی، آبی، توناژهای رنگ سبز و رنگ های پاستیلی هم به شما پیشنهاد می شود.

اگر به دنبال روسری یا شال با رنگ تیره هستید، بهتر است طرح هایی را انتخاب کنید که ترکیبی از رنگ های روشن را دارا باشد. به هیچ وجه دنبال روسری زرد نباشید که رنگ زرد، صورت تان را بی روح نشان می دهد. اما برای پوست های گندمی، تقریبا هر نوع رنگی مناسب است.

همیشه در انتخاب روسری مناسب با رنگ پوست با طرحی زیبا و مناسب با رنگ پوست تان، به استایل خود جذابیت ببخشید. انتخاب روسری با طرح های ریز در ست کردن آن با لباس ها بسیار راحت تر است. اگر جز افرادی هستید که به ست کردن اهمیت می دهید، لاک ناخن، کیف و رژ لب را با روسری ست کنید.

در کنار انتخاب روسری مناسب با رنگ پوست، شما باید به نحوه بستن آن هم دقت کنید. نحوه گره زدن و بستن روسری یا شال به فرم صورت و هم طرح روسری بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.