یکی از کارهای سخت برای خانم ها ست کردن لباس است. خانم‌ها معمولا در پوشیدن لباس و ست کردن مانتو و شلوار به مشکل می‌خورند. برای ست کردن باید به جنس، رنگ و مدل لباس‌ها دقت کنید. شاید شما بهترین و جدیدترین مدل لباس ها را خریداری کنید ولی اگر از اصول ست کردن چیزی ندانید، تیپ خوبی نخواهید داشت. در مقاله قبلی درباره ست کردن روسری با رنگ پوست صحبت کردیم و در این مطلب ایده هایی برای ست کردن مانتو و شلوار داریم که در ست کردن آنها به کمک شما می آید.

ست کردن لباس

ست کردن لباس

خانم های شیک پوشی که در ست کردن لباس خیلی حساس هستند، باید به هنگام خرید مانتو و شلوار به جنس، رنگ و مدل آن دقت کنند. بعضی از رنگ ها در کنار هم اصلا جالب به نظر نمی رسند. همچنین بعضی از مدل مانتوها با شلوار جین و جذب ست نمی شوند و شما باید از شلوار پارچه ای استفاده کنید. امروزه هم تنوع در شلوار و مانتو بسیار بالا است و انتخاب یک ست مناسب در این میان سخت تر شده است.

برای مثال شما می توانید از شلوار دم پا گشاد برای پوشیدن با مانتوهای بلند استفاده کنید. برخی از شلوارهای دم پا گشاد با مانتو های کوتاه جلوه زیبایی هم دارد. همچنین پوشیدن شلوار جذب با مانتوهای میدی یک ست ترکیبی مناسبی است.

با رسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا، ست مانتو و شلوارهای تابستانی به بازار می آیند. در خرید لباس های تابستانی حتما به جنس و رنگ لباس دقت داشته باشید تا جایی که امکان دارد جنس پارچه نخی و خنک باشد. همچنین افراد به دنبال رنگ های شاد و ملایم برای این فصل از سال هستند. برخی از ست های تابستانه را در ادامه مشاهده می کنید.

مشاهده کردید که ست های تابستانه، مانتو و شلوارهای گشاد و از جنس نخ است. اما این ست ها برای فصل پاییز که هوا رو به خنک شدن است، مناسب نمی باشد. برای فصل پاییز باید لباس های ضخیم تر و رنگ های مناسب آن فصل را انتخاب کنید. بعضی از نمونه های مانتو و شلوار پاییزه را در ادامه مشاهده کنید.

با مشاهده این ست ها، توانایی شما برای انتخاب شلوار مناسب برای مانتو هم افزایش پیدا می کند. برخی از مانتوها فقط با شلوار لی جذاب به نظر می رسند. بنابراین پیش از خرید شلوار حتما چند نمونه شلوار را با مانتوی خود بپوشید تا به انتخاب مناسبی برسید. در مطالب بعدی اصول ست کردن را بیان می کنیم که در انتخاب رنگ های مناسب برای ست کردن به شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.