شلوار سفید یکی از لباس‌هایی است که خانم‌های اهل استایل حتما لازم است که یکی ازش رو توی کمد لباسی خود داشته باشند.با تیپ های خیلی زیادی می‌توان آنرا ست کرد و قبلا هم در مطالب استایل مجله خوشحالیجات برای شما کلی راجع به تیپ های زمستانی و پاییز با شلوار روشن حرف زده بودیم. اما الان اینجا هستم تا چند استایل مناسب برای شلوار سفید به شما پیشنهاد بدهم که در بهار حتی اوایل تابستان به کارتان بیاید.
ورود فصل بهار به ما می‌گوید که باید انتخاب‌های خوش رنگ و لعاب‌تری که سرشار از زندگی است داشته باشیم. از بهار الهام بگیریم و استایل‌های جدید و نو را امتحان کنیم.
اگر شما هنوز در کمد لباسی خود شلوار سفید ندارید به شما پیشنهاد می‌کنم که در لیست خریدهای خود در اولویت‌های بالا قرارش بدهید. پس از خواندن این نکات ،  و پیشنهادات این استایل‌ها مطمئن هستم که شما هم می خواهید با ظاهر بهار و تابستان شاد و شنگول شلوار سفید را تست کنید.
من در ادامه سه استایل مختلف با شلوار سفید به شما پیشنهاد میدهم و عکس چند نمونه هم گذاشته ام که بتوانید از بین آنها انتخاب کنید.

روح و هوای ملوی بهاری را با رنگهای روشن در آغوش بگیرید.

ترکیب با رنگهای شاد
ترکیب با رنگهای شاد

دو فصل ابتدایی سال سرشار از رنگهای پررنگ و روشن هستند ، رنگهایی که مانند ماهیتشان دم از زندگی ‌می‌زنند، از رنگ گل و گیاهان گرفته تا میوه‌ها و آسمان و… همه و همه سرشار از نور و روشنایی هستند. در تابستان و بهار سعی کنید از لباس‌های شاد، طرح دار، گلگی، خال خالی و … استفاده کنید که شما را سرزنده نشان دهند.
اما چگونه استایل شلوار روشن را با آن ترکیب کنیم؟! شلوار سفید در اصل یک بوم خالی است ، با هر رنگ و طرحی کنار می‌آید و خوش مینشیند. پس جسور باشید و بدون ترس رنگهای شاد را کنار شلوار سفید قرار دهید.
فرض کنید سفید در کنار، سبز جوان، سرخابی، آبی فیروزه‌ای عنابی و … \گونه به نظر می‌رشد؟ پر انرژی و سرشار. پس اگر می‌خواهید بازیگوش و پر انرژی به نظر برسید شلوار سفید در کنار رنگ‌های شاد را فراموش نکنید.
راستی اگر شلوار سفید شما اسکینی یا پاچه تنگ است بهتر است آن را با لباس‌های گشادتر استفاده کنید و حتی به عنوان اکسسوری کمربند روی لباس هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
و برای پاها هم صندل‌های مناسب با رنگ لباستان را به شما پیشنهاد می‌دهم . یا می‌توانید یک جفت کتونی با رنگ شاد و همینطور با همراهی گوشواره‌ بزرگ را برای یک قرار دوستانه انتخاب کنید.

یک مانتو روشن همراه با شلوار سفید

ترکیب با رنگ های روشن
ترکیب با رنگ های روشن

وقتی درجه هوا داره رو به بالا میره یعنی وقت آن رسیده که شلوارهای جین و تیره خودتون رو توی کمد بزارید و شلوارهای روشن رو استفاده کنید. که اتفاقا ما هم توی خوشحالیجات شلوار رنگ روشن داریم، که خنک و حسابی تابستانی هستند.
اگر شما می‌خواهید ملایم دوست داشتنی به نظر برسید پیشنهاد من به شما یک استایل سرتا پا روشن است. اصلا نترسید و با خود نگویید که حتما چاق به نظر می‌رسم یا خیلی تو چشم هستم، اعتاد به نفس خود را بالا ببرید، خودتان را دوست داشته باشید و بدانید به اندازه کافی هستید!
حالا شلوار سفید تاپ روشن و یک مانتوی سفید یا شیری یا طوسی ملایم انتخاب کنید و همراه با یک شال باز هم به رنگ روشن با صندل های تابستانی در اوج گرما شبیه به یک نسیم ملایم به نظر برسید. استفاده از رنگ های ملایم در کنار هم جسارت می‌خواهد اما باید بگویم که شما به اندازه کافی جسارت آن را دارید.

شلوار سفید در کنار رنگ‌های مکمل

ترکیب با رنگ های مکمل
ترکیب با رنگ های مکمل

سفید یک رنگ روشن تمام و کمال است اگر شما استایل یک دست سفید را نمی‌پسندید من به شما پیشنهاد می‌کنم که از رنگها و طرح‌ های مکمل استفاده کنید.
شلوار سفید در کنار رنگهای خاکستری قرمز و مشکی و همچنین پلنگی خوش می‌نشیند. این طرح و رنگ ها در تمام مجله‌های استایل مورد قبول بوده اند و ست ها و استایل های مختلفی با آنها وجود دارد که می‌توانید ازشون الهام و ایده بگیرید.
در ادامه شما فرض کنید که یک شلوار سفید ، مانتوی مشکی آزاد تاپ قرمز و شال پلنگی دارید حالا شما به این استایل یک کفش عروسکی پلنگی هم اضافه کنید که دیگر فوق العاده خواهید شد.

یک نکته درباره شلوارهای تابستانی

شلوار سفید
شلوار سفید

یکی از اصلی ترین دسته بندی های شلوار سفید و روشن جین های روشن است. وقتی اسم شلوار سفید را می آوریم نا خوداگاه جین های اسکینی و تنگ روشن توی ذهنمان می آیند.
اما این را بدانید که در تابستان با توجه به اینکه هوا گرم است بهتر است که از شلوارهای نخی و گشادتر استفاده کنید. تا بدن شما کمی آسوده بگیرد. شلوارهای نخی و گشاد روشن هم خنک است و هم به شدت راحت و هم در دمای بالای ۳۰ درجه اوج تابستان به بدن شما نمی‌چسبند و شما را آسوده می‌گذارند.

 

مطلب ست های پاییزی را اینجا بخوانید

ما در نوشتن این مقاله از مطلب زیر کمک گرفتیم

https://lookiero.co.uk/blog/how-to-wear-white-trousers-spring-summer-2020/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.